Tipy, triky a zaujímavosti od Alindy!

Novinky, zaujímavosti, nové produkty v článkoch od Alindy. Prajeme Vám príjemné čítanie a prehliadanie!

napady-na-vianocne-dekoracie

Nápady na vianočné dekorácie

Nechcete míňať majland za osvetlenie a dekorácie? Prečítajte si tento článok a inšpirujte sa, uvidíte, ako môže byť vianočná výzdoba aj tento rok krásna, predsa svieža.

Zistite viac
masaz-proti-celulitide-je-naozaj-ucinna

Masáž proti celulitíde: je naozaj účinná?

Je veľmi lákavé, keď na formovanie a spevnenie neodporúčajú diétu ani cvičenie, ale nejakú super techniku, ktorá má aj bez vyššie uvedeného efektné a veľkolepé výsledky. Prečo je skvelým doplnkom k tréningu a prečo nemôže byť účinný aj sám o sebe? Na tieto otázky odpovieme v nasledujúcich odsekoch.

Zistite viac
retro-hracky-nic-nove-pod-slnkom

Retro hračky: nič nové pod slnkom?

Človeče nehnevaj sa!, Čierny Peter, Rubikova kocka a Nintendo? Z nášho článku sa dozviete, ktoré nadčasové hračky používali už aj Vaši starí rodičia a pradepodobne ich budú hrať aj Vaše vnúčatá.

Zistite viac
nastroje-s-ktorymi-si-vytvorite-nadherne-vlasy

Nástroje, s ktorými si vytvoríte nádherné vlasy

Kto by nechcel mať možnosť vytvoriť si krásne vlasy aj počas všedných dní, ako keby práve vykročil z kaderníctva? Či sú Vaše vlasy dlhé, krátke, rovné alebo kučeravé, väčšina žien túži po krásne upravených vlasoch, čo bohužiaľ nie je možné bez stylingových pomôcok. V nasledujúcich odsekoch si predstavíme niekoľko nástrojov, ktoré budete určite potrebovať.

Zistite viac

Items 1 to 9 of 27 total

Strana