Dôležité oznámenie o výrobku „PET GROOMING Hair Clipper Kit” – „Akkumulátorový zastrihávač na srst zvierat so vymeniteľnými hlavicami”:

 

Vážení zákazníci,

 

touto cestou Vás informujeme, že výrobok „PET GROOMING Hair Clipper Kit” – „Akumulátorový zastrihávač srsti pre domáce zvieratá s vymeniteľnými hlavicami” (identifikačné číslo výrobku: HOP1001717/9920) nespĺňa podmienky pre uvedenie na trh, preto okamžite ukončujeme jeho predaj a sťahujeme ho z trhu.

Podľa oznámenia orgánov, ktoré sme obdržali 11. júna 2024, batéria výrobku nemá vhodné zariadenie na monitorovanie teploty, čo by zabezpečilo jeho bezpečnú prevádzku, a preto jeho použitie môže spôsobiť popáleniny. Z tohto dôvodu bol výrobok klasifikovaný ako stredne rizikový.

Postup:

Žiadame Vás, aby ste výrobok „PET GROOMING Hair Clipper Kit” – „Akumulátorový zastrihávač srsti pre domáce zvieratá s vymeniteľnými hlavicami” ďalej nepoužívali a vrátili nám ho, aj bez pôvodného obalu alebo chýbajúcich dielov. Na vrátenie kúpnej ceny prosím priložte kópiu dokladu o online nákupe.

 

Postup vrátenia:

O vrátenie výrobku sa postaráme my, stačí, ak kontaktujete náš zákaznícky servis a my dohodneme čas, kedy kuriér bezplatne vyzdvihne výrobok od Vás.

Výrobok umiestnite do uzavretého balenia, nie je nutné, aby to bol pôvodný obal a adresujte ho na našu adresu.

 

Adresu pre zaslanie výrobku:

Alinda, P.O.Box 113, 940 02 Nové Zámky

 

Tu môžete kontaktovať náš zákaznícky servis:

Od pondelka do štvrtka od 8:00 do 17:00 hod., v piatok od 8:00 do 14:00 hod. E-mail: info@alinda.sk

 

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a ďakujeme za Vaše pochopenie a spoluprácu.

Vaša bezpečnosť je pre nás mimoriadne dôležitá.

 

S pozdravom,

Hoppline Kft.