Viac pohľadov

Kineziologická páska- 1 ks

Bežná cena: 5,90 

Špeciálna cena 3,49 

* Povinné pole.

Bežná cena: 5,90 

Špeciálna cena 3,49 

Predané množstvo 15359
Doprava: od 3,90 

Nakúpte teraz a tovar dostanete do 4 dní.

Ochrana zkazníkov

  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Nápomocný zákaznícky servis
  • Možnosť dobierky
  • 100.000+ úspešných nákupov
Kineziologická páska- 1 ks

- Rozmery výrobku: 5 cm x 5 m
- Je možné vybrať z rôznych dostupných farieb (každá farba má rovnakú pevnosť a priľnavosť)
- Voliteľné farby: béžová, čierna, ružová, modrá 


 

Popis

Podrobnosti

Kineziologické pásky sa môžu rýchle a účinne použiť najmä na zmiernenie chronickej bolesti, problémov svalov a kĺbov. Kineziologická páska môže zostať nalepená na kožu aj 3-5 dní, nebráni v každodenných aktivitách, pri ich používaní dokonca môžeme žiť aktívnejším životom, môžeme športovať, alebo sa aj kúpať (je priedušná a odolná vode). Používanie pásky (tejpovanie) je obľúbené v športovom lekárstve, špičkoví športovci ich používajú s obľubou aj počas súťaží na ošetrenie svalov, kĺbov, zranení. 
Hlavné indikácie tejpovania: natiahnuté svaly, čiastočné zranenia väzov, krvné podliatiny, resp. vodnatieľky v kĺboch, zmiernenie zvýšeného svalového tonusu, resp. svalových kŕčov, tlmenie bolesti, zápal kĺbu, podvrtnutie, zápal šliach, stimulácia lymfatického obehu, rehabilitácia pohybového ústrojenstva alebo iné pohybové problémy. Môžu sa použiť aj na zmiernenie menštruačných bolestí. 
Kineziologická páska/náplasť je pozdĺžne elastická látka s vynikajúcou priľnavosťou, jej zloženie je 97% bavlny a 3% polyuretánu. 
Kineziologické pásky totožnej značky a typu, ale rôznych farieb sú rovnaké priľnavosťou a silou. Farebný rozdiel kineziologických tejpov zohráva úlohu len vo farebnej terapii. 
Tejpovanie dodnes nemá známe nežiaduce účinky. Napriek tomu pri tejpovaní majte na zreteli nasledujúce skutočnosti!

 

Používanie kineziologických páskov nemá známe vedľajšie účinky. Napriek tomu treba brať ohľad na dole uvedené skutočnosti. Pásky sa nesmú používať:

• na otvorené rany
• na nedoliečené jazvy 
• v prípade známej alergie na akryl, pretože na kineziologických páskach je vrstva akrylového lepidla 
• v prípade psoriázy 
• v prvých troch mesiacoch tehotenstva: na zóny spojivového tkaniva, v oblasti krížov (genitálnej zóny) 
• ak osoby s chorobou srdca reagujú na kineziologickú pásku svrbením, žihľavkou 
• ak by páska do 1 dňa po nalepení spôsobila iritáciu pokožky, svrbenie 
• ak pod páskou - asi 3-6 dní po jej nalepení - cítite svrbenie, opatrne si odstráňte pásku, nechajte pokožku regenerovať sa niekoľko dní , potom môžete kineziologickú pásku opäť používať, ale vymieňajte ju častejšie 
• kineziologické pásky starostlivo uschovajte mimo dosahu detí!

*Prosíme Vás, aby ste počas nákupu brali ohľad na to, že tento výrobok je hygienickým produktom, takže 14 dňové odstúpenie od zmluvy sa na neho nevzťahuje. 

Zákon č. 102/2014 Z. z. zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho. §7 ods. 6e) predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Hmotnosť: 0.1 kg Kód: HOP1000365
Recenzie